گالری مبلمان و فرش ولیعصر (عج)

فروش انواع مبلمان،فرش و....

گالری مبلمان و فرش ولیعصر (عج)

فروش انواع مبلمان،فرش و....

مشخصات بلاگ
گالری مبلمان و فرش ولیعصر (عج)
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است


۱ـ حوله را با لباس های دیگر در ماشین لباسشویی نریزید               

 بسیاری از خانم ها حوله ها را با لباس های چرک دیگر در ماشین لباسشویی می ریزند در حالی که این کار اشتباه است و به آلوده تر شدن حوله ها منجر می شود. حوله ها باید جداگانه و با درجه حرارت بالا شسته و پس از آن به خوبی با ماشین آبگیری و حتما در آفتاب خشک شوند. اگر امکان خشک شدن حوله ها با آفتاب وجود نداشت، بهتر است آنها را اتوی داغ بزنید. برای ضدعفونی حوله ها لازم نیست از محلول خاصی استفاده کنید زیرا شوینده های معمولی و صابون ها و استفاده از آب داغ برای این کار کافی است. در صورت نیاز به ضدعفونی می توان از محلول «هگزاکلرین» یا «کلرهگزیدین» و سایر ضدعفونی کننده ها استفاده کرد. بهترین محل برای نگهداری حوله ها هم جایی است که رطوبت نداشته و کاملا خشک باشد. در قفسه های موجود حمام بهتر است زیر حوله ها همیشه ملحفه تمیزی قرار بدهید تا با سطح قفسه یا کمد در تماس نباشد.

  • مجید سعیدی نیا

  اینقدر لحاف تشک‌ اضافه جمع نکنید!

در خانه‌های ایرانی هرچه که پیدا نشود، در عوض تشک و بالش به میزان فراوان وجود دارد، تا جایی که فضای تمام کمد‌های دیواری و زیر تخت خواب را اشغال کرده است.

در این میان، کم نیست تعداد افرادی که از فرط داشتن ابزار آلات خواب، گوشه‌‌ای از اتاق خوابشان را گرفته و از زمین تا سقف، تا جایی که چشم کار می‌کند، تشک چیده‌اند.

معضل تشک‌های اضافه، اگرچه ناراحتی‌های بسیاری برای افراد خانه تولید کرده است ولی از همان مواردی است که هیچ جای حذفی در خانه‌های ایرانی ندارد و جزء لاینفک آن به شمار می‌رود.

در هر صورت این پدیده نیز راه چاره دارد و آن پیاده کردن راهکاری است که طراحان اندیشیده‌اند.

‏برای رهایی از تشک‌ها و بالش‌های اضافه، آنها را در اتاق خواب یا جایی که برای تلویزیون تعبیه کرده‌اید، روی هم گذارده و تا فاصله یک متر بالا بیاورید.

سپس پارچه ای مطابق با ذوق و سلیقه‌تان بر روی آن بکشید، به گونه ای که تمامی زوایای آن را احاطه کند و همچون یک مبل راحتی که سرتاسر آن با پارچه پوشانده شده، در اتاق خوابتان خود نمایی کند

اگر خیلی با حوصله باشید می‌توانید پوشش‌های بسیار زیبا و دلنشینی برای مبل اختراعی تان، بدوزید.

این مبل دست‌ساز و مدرن که اگر در کنج دیوار گذاشته شود، یک تخت خواب گرم و نرم است، می‌تواند بهترین مکان برای استراحت، درس خواندن و تلویزیون نگاه کردن باشد.

‏با اختراع یک چنین مبلی، هم از شر تشک‌ها و بالش‌های اضافه خلاص می‌شوید و هم بر شیرینی خواب شبانه تان می‌افزایید.‏

روزنامه اطلاعات

ویرایش و تلخیص:آکاایران

مرجع : khanehdar.akairan.com

  • مجید سعیدی نیا